Diagnostyka komputerowa

Posiadamy kompleksowe wyposażenie tylko w oryginalny sprzęt do wykonywania diagnostyki komputerowej.

 

W swojej codziennej pracy używamy urządzeń producentów będących liderami w branży motoryzacyjnej, firm takich jak: Texa, G-Scan, BOSCH, MultiEcuScan, VCDS, DeltaElectronic, I/O Terminal, MAGICMOTORSPORT mamy pewność, że samochody naszych Klientów nie są narażone na sytuacje, w których zwyczajnie niska jakość chińskich podróbek tzw. klonów doprowadzi do większych problemów z autem niż przed oddaniem do serwisu ;)

Dzięki tak wyposażonemu zapleczu technicznemu mamy możliwość diagnostyki praktycznie większości samochodów osobowych i dostawczych jeżdżących po na naszych rodzimych drogach.

I tak odpowiednio dla samochodów pochodzących z grupy VW mamy dedykowane urządzenie VCDS, które pozwala na wykonywanie diagnostyki i adaptacji na poziomie serwisowym. Dodatkowo wsparcie mamy w urządzeniu Navigator TXT firmy Texa, które pozwala na bardzo mocną diagnostykę samochodów osobowych i dostawczych w szczególności europejskich.

Dla samochodów z grupy Alfa Romeo, FIAT, Lancia mamy dedykowane urządzenie MultiEcuScan oraz przywołanego wcześniej Navigator'a włoskiego producenta Texa, który samochodom ze swojego rynku zapewnia mocne wsparcie serwisowe.

Do grupy samochodów azjatyckich wykorzystujemy uznawany za najlepszy na rynku tester G-Scan, który dla wielu producentów samochodów zapewnia wsparcie na poziomie serwisowym.

Zajmujemy się również wszystkimi aspektami związanymi z Chip Tuning'em i dlatego posiadamy w swoim zapleczu technicznym również kilka urządzeń pozwalających na odczytywanie i zapisywanie konfiguracji sterowników (komputerów) silników samochodowych oraz automatycznych skrzyń biegów. Dzięki temu mamy również możliwości napraw samochodów w zakresie elektroniki gdzie jest potrzebna podmiana uszkodzonych sterowników (komputerów). Na ten temat więcej mogą Państwo znaleźć w zakładce o zagadnieniach związanych z Chip Tuning'em.